Nazar Ritüeli
Menü
Sepetiniz

Nazar Ritüeli

100 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kutunun içinde neler var?

• Özel ve doğal otlar ile elde sarılmış düşük frekanslı enerjilerin etkilerinden ve nazardan koruyan Üzerlik Otu karışımlı Adaçayı Tütsüsü.

• 4 Adet konsantre ve meditasyonu kolaylaştıran Geri Akış Konisi.

• 2 Adet Güney Amerika kıtasında kutsal ağaç olarak bilinen  Palo Santo Ağaç Tütsüsü.

Palo Santo

Güney Amerika’da Kutsal  Ağaç olarak bilinir.  Yoga meditasyon gibi çalışmalarda konsantre olmayı sağlar. Sakinleştirici ve huzur verici, bulunduğunuz ortamın havasını değiştirmek için kullanabilirsiniz. Palo Santo, 100% doğal , reçine bakımından zengin kokusu ile yüzyıllardır yerel halkın şimdi ise  bulundukları atmosferin havasını değiştirmek için ritüellerde kullanılmaktadır. Palo Santo birkaç kez yanabilir.


Üzerlik 

Yüzyıllardır Anadolu’da kullanılan Üzerlik bitkisi yaşadığımız ortamdaki düşük frekanslı enerjiyi ortadan kaldırır.  Nazardan korur, kaygı, stres, endişe gibi yoğun duyguların kişinin zihninden arınmasını sağlar. Üzerindeki tohumların yanarak çıkardığı koku  merkezi sinir sistemine etki eder ve depresyona karşı etkilidir. Dumanı iç ferahlatıcıdır, yorgunluğu giderir. Yakıldığı ortamdaki farklı ve kötü enerjileri nötrleştirdiğine inanılır.


Geri Akış Konisi


Hindistan kökenli bir tütsü türüdür. Adaptasyonu, derin iç yolculuğu, pozitif enerjiyi artırırken eski zamanlarda büyü bozduğuna inanılmıştır. Maneviyatı ve sipiritüel duyguları beslediğine, artırdığına inanılır bu nedenle ibadet yerlerinde yakıldığı bilinmektedir.

Adaçayı Etkisi 

Ortamda bulunan enerjiyi dengelemede en çok kullanılan bitki türüdür. Ritüelleriniz sırasında ortamı arındırır ve enerji temizliği yapmanızı sağlar. Adaçayı çok hoş bir kokuya sahiptiir. Zihni dinlendirir. Adaçayı yakıldığında hemen alev almaz, yavaş yavaş tüterek ortamın mis gibi kokmasını sağlar. Sakinleştirici etkisi vardır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi