750₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ!
Başarı Ritüeli
Başarı Ritüeli
Başarı Ritüeli
Başarı Ritüeli

Kutunun içinde neler var?

• Özel ve doğal otlar ile elde sarılmış Yasemin çiçeği karışımlı Adaçayı Tütsüsü.

• 4 Adet konsantre ve meditasyonu kolaylaştıran Geri Akış Konisi.

• 1 Adet zihnin arındırıcı Yasemin Yağı (10ml) 

Geri Akış Konisi 

Hindistan kökenli bir tütsü türüdür. Adaptasyonu, derin iç yolculuğu, pozitif enerjiyi artırırken eski zamanlarda büyü bozduğuna inanılmıştır. Maneviyatı ve sipiritüel duyguları beslediğine, artırdığına inanılır bu nedenle ibadet yerlerinde yakıldığı bilinmektedir.  

Adaçayı Etkisi

Ortamda bulunan enerjiyi dengelemede en çok kullanılan bitki türüdür. Ritüelleriniz sırasında ortamı arındırır ve enerji temizliği yapmanızı sağlar. Adaçayı çok hoş bir kokuya sahiptiir. Zihni dinlendirir. Adaçayı yakıldığında hemen alev almaz, yavaş yavaş tüterek ortamın mis gibi kokmasını sağlar. Sakinleştirici etkisi vardır.

Yasemin Çiçeği/Yağı

Yasemin, narin beyaz çiçekleri ve baş döndürücü çiçek kokusu için yüzyıllardır yetiştirilmektedir. Tüm çiçeklerin en mistiklerinden biri olarak kabul edilir. Yasemin'in kokusu kendinden emin olmayı, refahı, iyi şansı çağırır. Önemli işler öncesinde, ofislerde, sınav öncesinde başarı ritüellerinde kullanılır.

Düşüncelerinizi odaklanmanızı ve netleşmenizi kolaylaştırır. Dikkat dağıtıcı düşünceler ve endişeler neredeyse tamamen ortadan kalkar. Etkiler yaklaşık 15 dakika içinde başlar ve bir saatin biraz altında sürer.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR