750₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ!
Bereket Ritüeli
Bereket Ritüeli
Bereket Ritüeli

Kutunun içinde neler var?

• Özel ve doğal otlar ile elde sarılmış rahatlatıcı kokusuyla Lavanta Otu karışımlı Adaçayı Tütsüsü.

• 1 Adet dünyevi başarıya yardımcı olarak kişiyi yorgunluktan ve tükenmiş hissetme duygusundan uzaklaştıran Akik Taşı 

• 4 Adet konsantre ve meditasyonu kolaylaştıran Geri Akış Konisi.

Geri Akış Konisi

Hindistan kökenli bir tütsü türüdür. Adaptasyonu, derin iç yolculuğu, pozitif enerjiyi artırırken eski zamanlarda büyü bozduğuna inanılmıştır. Maneviyatı ve sipiritüel duyguları beslediğine, artırdığına inanılır bu nedenle ibadet yerlerinde yakıldığı bilinmektedir.  

Adaçayı Etkisi

Ortamda bulunan enerjiyi dengelemede en çok kullanılan bitki türüdür. Ritüelleriniz sırasında ortamı arındırır ve enerji temizliği yapmanızı sağlar. Adaçayı çok hoş bir kokuya sahiptiir. Zihni dinlendirir. Adaçayı yakıldığında hemen alev almaz, yavaş yavaş tüterek ortamın mis gibi kokmasını sağlar. Sakinleştirici etkisi vardır.

Lavanta Çiçeği

Lavanta hoş kokusuyla bedeni ve zihni dinlendirici, iyi hissetmeyi sağlayan, kötü enerjilerden arındırıcı özelliği olduğuna inanılan bir bitkidir ve bu doğal bitkiden elde edilen uçucu yağ yaygın olarak kullanılır. Kokusunda iyileştirici güçlerin bulunduğuna inanılan Lavanta başınızdan ayak parmaklarınıza kadar stres atmaya, ortamdaki basıncı azaltmaya ve şimdiye kadarki en sağlıklı rutinlerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Uykusuzluğa, stres azaltılmasına, sinek ve böcek ısırmalarına, mantar enfeksiyonlarına karşı da kullanılmaktadır.

Akik Taşı


Akik taşı hem estetik olarak güzel hem de yaydığı pozitif enerji bakımından pek çok insan tarafından tercih edilen özel bir taştır. Şifacı taş olarak bilinir. Meditasyon ritüellerinde kullanılır. Akik taşı görüntüsü ise bir merkez alanının etrafında damar görünümünde çeşitli renklerde halkalardan oluşmaktadır. Akik taşının kişiyi ruhsal açıdan korur, güçlü enerjisi ile kötü enerjileri uzaklaştırır, gerginliği ve uyumsuzluğu azaltır, tükenmişlik, halsizlik duyhusundan uzaklaştırıp başarıya yakınlaştırır. Odaklanmayı kuvvetlendirir, zihinsel dağınıklığı yok eder.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR