Menu
Sepetiniz

Dökülme Karşıtı Saç Seti

Dökülme Karşıtı Saç Seti
Dökülme Karşıtı Saç Seti
  • Stok: Stokta Var
  • Model: DKLM
320,00TL
Ödeme Seçenekleri
Soins Organik Şampuan & Saç Bakım SerumuYoğunluklu olarak saç dökülmesi yaşayan, hamilelikten sonra dökülen, saç açılması erkek tipi dök..
320,00TL
PREMİUM SHAMPOO- 1 litrelik özel ambalaj.- Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygundur.- Silikon, Paraben, SLES, Alkol ve Renklendirici içermez.- ..
250,00TL
PREMİUM SIKILAŞTIRICI VÜCUT LOSYONU SLES, Boya, Alkol ve Paraben içermez. Cildin..
90,00TL
ORGANIC SHAMPOO Tüm saç tipleri için uygundur. Sülfat, Betain, Slikon içermez.Detarjani..
160,00TL

Soins Organik Şampuan & Saç Bakım Serumu

Yoğunluklu olarak saç dökülmesi yaşayan, hamilelikten sonra dökülen, saç açılması erkek tipi dökülme yaşayan, saç yanma, kopma, cansızlaşma, egzama, kepeklenme, saç derisinde kaşınma ve pullanma veya yeni saç oluşumunu desteklenmesini isteyenler için öneriyoruz.


Yoğun vitamin ve Zengin içerikleri ile Organik Sertifikalı ürünlerimiz; vitamin yağları bakımından Zengin Şampuanımız ve Saç Serumumuz, saç dökülmenizi, boyadan kaynaklı yıpranmaları, egzama, kepeklenme, erkek tipi açılma, uzamama, kırılma gibi saç problemlerinizi onaracak ve “yeni saç oluşumunu” destekleyecek


KULLANIM:Şampuanımızı her banyoda ceviz büyüklüğünde masaj yaparak uygulayın ve durulayınız.

Saç Serumunu ise haftada 2 saç diplerine masaj yaparak uygulayın ve bekletin. Not (Saç bakım serumu minimum 20 dk maximum 1 gece kadar bekletilebilir )

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi