750₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ!

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 

Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır.

İADE TALEPLERİNDE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

YENİ MEVZUAT DOĞRULTUSUNDA 1 EKİM 2022 TARİHİNDEN İTİBAREN OLUŞTURULAN İADE TALEPLERİNDE KARGO ÜCRETLERİ MÜŞTERİ TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR. İADE GÖNDERİ ÜCRETİ ÖDENMEYEN GÖNDERİLERİN İADE EDİLECEK SİPARİŞ TUTARINDAN TAHSİL EDİLECEKTİR. SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURDUĞUNUZDA ÖDEDİĞİNİZ BİR KARGO ÜCRETİ VARSA BU ÜCRET İADE EDİLMEZ.

 

İADE İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

İade işlemine başlamadan önce ALICI'nın [email protected] e-posta adresine bir iade talebi iletmesi gerekmektedir. İade edilen siparişin tarafımıza gönderimi Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Satın alınan ürün için iade talebi oluşturulduğunda, ALICI ürünü Yurtiçi Kargo şubesine gönderi alıcısı olarak anlaşmalı 483914104 işletme koduyla teslim etmelidir. İade gönderilerinin anlaşmalı işletme kodu ile teslim edilmesi iade sürecinin sorunsuz ve hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR