Menu
Sepetiniz

Organik Ürünler

Cildiniz için en iyisini soins organic sizler için üretir. Cilt dostu organik ürünlerimiz sizlerle!

ORGANIC HAIR SERUM Tüm cilt tipleri için uygundur. Saç derisindeki hücre yenilenmesini arttırır dökülmeleri azaltır. Saç köklerinin güçlenmesini sağlar ve yeni saç oluşumunu destekler. Sebum dengeleyici özelliğe sahi..
145,00TL
ORGANIC SHAMPOO Tüm saç tipleri için uygundur. Sülfat, Betain, Slikon içermez.Detarjanik ağır kimyasallar içermediğinden az köpürür saçı doğal yöntemlerle temizler. Saç derisinin ve Saç tellerinin sebum dengesini sağlar. Nemlen..
145,00TL
ORGANIC FACE TONIC Günlük bakım için mükemmel bir toniktir. Her cilt tipi için uygundur. Cilde ihtiyacı olan nemi verirken, Cildin sebum dengesini de sağlar. Gözeneklerde biriken ölü hücreleri temizler, Gözenek görün..
145,00TL
ORGANIC RADIANCE FACE SERUM Soins güzellik serumu nemlendirici kremlere göre daha güçlü bir etkiye sahiptir. Besleyici içeriğiyle uzun süre kalıcı nemlendirme sağlar. Serbest radikallerin neden olduğu hasarları onararak, cil..
125,00TL
ORGANIC YÜZ TEMİZLEME JELİ Tüm cilt tipleri için uygundur. Cildin sebum dengesini sağlar. Sağlıklı hücre gelişimini destekler. Cildi derinlemesine temizlerken, aynı zamanda iyileştirici ve nemlendirici etki gösterir...
105,00TL
ORGANIC MAN SAÇ & SAKAL SERUMUTürkiye'de ilk! Erkeklere özel tamamen organik içerik.Sakal köklerini, dökülmeleri ve sakal çıkmayan bölgeleri organik içeriği ile beslerken, yüzde yağlanma ve sivilcelenme yapmazSaç ve sakal bölgesinde ki hücre yenilenmesini arttırır dökülmeleri azaltır.Saç ve..
119,90TL 160,00TL
ORGANIC MAN SHAMPOOTürkiye'de ilk! Erkeklere özel Organik formül.Sülfat, Betain, Slikon içermez.Saç derisinin ve Saç tellerinin sebum dengesini sağlar.Elektriklenmeyi önler, saça ihtiyacı olan nemi sağlar.Gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizleyerek saç derisinin hava almasına yardımcı olur.i..
119,90TL 160,00TL
SOİNS KAŞ VE KİRPİK SERUMU SERUMU Kaş ve kirpik köklerinde hızlı hücre yenilenmesine katkıda bulunur. Tamamen doğal yapıda Etko (Ürünlerin üretiminde kullanılan tüm bileşenlerden, istiflenme, depolanma hatta ambalajlanm..
195,00TL
GÖZ ÇEVRESİ KREMİGöz çevresinin aydınlanması, göz altı torbaları, morluklar ve yorgunluk izlerinin giderilmesi için formule edildi. Etkili nemlendirme sağlar. Kolajen yapıyı destekler.Göz çevresinin ışıltısına yeniden kavuşmasına yardımcı olur. Açıklama: Tüm organik bitkisel içeriği daha ..
220,00TL 300,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)