Menu
Sepetiniz

Saç Ürünleri

Saçlarınızın bakımı soins organikle güzelleşecek. İpeksi saçlar için bu kategori tamda size göre!

ORGANIC HAIR SERUM Tüm cilt tipleri için uygundur. Saç derisindeki hücre yenilenmesini arttırır dökülmeleri azaltır. Saç köklerinin güçlenmesini sağlar ve yeni saç oluşumunu destekler. Sebum dengeleyici özelliğe sahi..
180,00TL
ORGANIC SHAMPOO Tüm saç tipleri için uygundur. Sülfat, Betain, Slikon içermez.Detarjanik ağır kimyasallar içermediğinden az köpürür saçı doğal yöntemlerle temizler. Saç derisinin ve Saç tellerinin sebum dengesini sağlar. Nemlen..
180,00TL
DETOKS ETKİLİ SAÇ BAKIM SUYU Soins Detoks etkili saç bakım suyu, protein, E ve C vitaminleri, polyphenol bakımından zengindir.. Banyodan sonra saçların kolay taranmasını sağlar. Canlılık ve ışıltı verir. Saçı beslendi..
120,00TL
HACİM ŞAMPUANI İnce telli saçlar başta olmaz üzere, hacim ve dolgunluğa ihtiyacı olan tüm saç tipleri için özel olarak hazırlanmıştır. Saçı ağırlaştırmadan nazikçe temizler. Saça ihtiyacı olan nemi geri kazandırır. iç..
150,00TL
ONARICI SAÇ BAKIM SERUMU İçeriğinde ki soya, mısır ve buğday proteinleri sayesinde, saçtaki eksik amino asitleri yerine koyar, Keratin yapıyı güçlendirir. Saça penetre olur, nemlendirir, parlaklık verir. Saç tellerini..
130,00TL
PREMİUM SHAMPOO 1 litrelik özel ambalaj. Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygundur. Silikon, Paraben, SLES, Alkol ve Renklendirici içermez. Saçınızı ağırlaştırmayan yapısı ile nazikçe temizler saçın ihtiyaç duyduğu ..
170,00TL
SOİNS ORGANIC MAN SAÇ & SAKAL SERUMUTürkiye'de ilk! Erkeklere özel tamamen organik içerik.Sakal köklerini, dökülmeleri ve sakal çıkmayan bölgeleri organik içeriği ile beslerken, yüzde yağlanma ve sivilcelenme yapmazSaç ve sakal bölgesinde ki hücre yenilenmesini arttırır dökülmeleri azaltır...
195,00TL
SOİNS ORGANIC MAN SHAMPOOTürkiye'de ilk! Erkeklere özel Organik formül.Sülfat, Betain, Slikon içermez.Saç derisinin ve Saç tellerinin sebum dengesini sağlar.Elektriklenmeyi önler, saça ihtiyacı olan nemi sağlar.Gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizleyerek saç derisinin hava almasına yard..
195,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)