Menu
Sepetiniz

İndirimli Setler

Bu kategoride Özge Özel'in bakım setlerinde indirimli ürünlere ulaşabilirsiniz.

 Lip & Cheek (Vişne-Şeftali) 2'li Fırsat Paketi  Soins Lip & Cheek likit dudak ve yanak renklendirici ile hem doğal hem de güzel bir görünüm yaratabilirsiniz. Dilerseniz allık olarak dilerseniz ruj olarak kullanabilirsiniz.   Çok kolay uygulanır, yanakları ve dudakları ..
85,00TL 110,00TL
Soins Premium Shampoo 1 litrelik özel ambalaj Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygundur. Silikon, Paraben, SLES, alkol ve renklendirici içermez Saçınızı ağırlaştırmayan yapısı ile nazikçe temizler saçın ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırır. 9 çeşit sinerjik etkili bitki özü ile saçların ..
229,00TL 259,00TL
Soins Organic ShampooTüm saç tipleri için uygundur.Sülfat, betain, silikon içermez.Saç derisinin ve saç tellerinin yağ dengesini sağlar.Nemlendirme etkisi sayesinde saç köklerine ihtiyacı olan nemi verir.Saç uçlarında oluşabilecek kırıkları önler.Gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizleyerek saç de..
290,00TL
İçerdiği Ürünler:Tonichttps://www.soinsorganic.com/organik-urunler/tonik-organik-sertifikali-528Yüz temizleme jelihttps://www.soinsorganic.com/yuz-temizleme-jeli-organik-sertifikali-531Yüz bakım serumuhttps://www.soinsorganic.com/yuz-bakim-serumu-organik-sertifikali-530Shampoo(Organik Yeşil Şampuan)..
700,00TL 985,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)