Menu
Sepetiniz

EFSANE SETLER

Bu kategoride Özge Özel'in bakım setlerinde indirimli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Soins Organic Yüz Temizleme Jeli Tüm cilt tipleri için uygundur. Cildin yağ dengesini sağlar. Sağlıklı hücre gelişimini destekler. Cildi derinlemesine temizlerken, aynı zamanda iyileştirici ve nemlendirici etki gösterir. Ciltte meydana gelebilecek su kaybının önüne geçer. Aktif içerikleri..
385,00TL
  Soins Hacim Şampuanı    İnce telli saçlar başta olmak üzere, hacim ve dolgunluğa ihtiyacı olan tüm saç tipleri için özel olarak hazırlanmıştır.  Saçı ağırlaştırmadan nazikçe temizlerken saça ihtiyacı olan nemi geri kazandırır. Saçın esnekliği ve dış etkenlere karşı dire..
240,00TL
Soins Organic ShampooTüm saç tipleri için uygundur.Sülfat, betain, silikon içermez.Saç derisinin ve saç tellerinin yağ dengesini sağlar.Nemlendirme etkisi sayesinde saç köklerine ihtiyacı olan nemi verir.Saç uçlarında oluşabilecek kırıkları önler.Gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizleyerek saç de..
320,00TL
Soins BB Cream :Kokusu: İçindeki Hindistan cevizi ile cildinizi nemlendirir aynı zamanda hoş koku sağlar.Güneşten koruması: 30 spf güneş koruyucu ile yaz kış cildinizi zararlı ışınlardan korur.Yapısı: İçindeki nemlendirme ve koruma sayesinde cildi yumuşatır. Ciltte kolay dağılarak tüm..
345,00TL
Organik Şampuan:-Sülfat, Betain, Slikon içermez.-Detarjanik ağır kimyasallar içermediğinden az köpürür saçı doğal yöntemlerle temizler.-Saç derisinin ve Saç tellerinin sebum dengesini sağlar.-Gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizleyerek saç derisinin hava almasına yardımcı olur.-Nemlendirme etkisi..
370,00TL
Göz Çevresi Kremi:-Göz çevresinin aydınlanması, göz altı torbaları, morluklar ve yorgunluk izlerinin giderilmesi için formule edildi.-Etkili nemlendirme sağlar. Kolajen yapıyı destekler.-Göz çevresinin ışıltısına yeniden kavuşmasına yardımcı olur.-Önemli Not: Uçucu yağlar güneş altında veya güneşe ç..
540,00TL
Tonik:-Cilde ihtiyacı olan nemi verirken, Cildin sebum dengesini de sağlar.-Gözeneklerde biriken ölü hücreleri temizler, Gözenek görünümünü hafifletir.-Yaşlanma karşıtıdır, Ciltte meydana gelen hasarları onarmaya yardımcı olur.-Lekeleri ve kızarıklıkları hafifletir, Cildi makyaja hazırlar.BB Krem:-S..
330,00TL
İçerdiği Ürünler:Tonichttps://www.soinsorganic.com/organik-urunler/tonik-organik-sertifikali-528Yüz temizleme jelihttps://www.soinsorganic.com/yuz-temizleme-jeli-organik-sertifikali-531Yüz bakım serumuhttps://www.soinsorganic.com/yuz-bakim-serumu-organik-sertifikali-530Shampoo(Organik Yeşil Şampuan)..
1.280,00TL 1.400,00TL
ORGANIC MAN ŞAMPUANSülfat, Betain, Slikon içermez.Saç derisinin ve Saç tellerinin sebum dengesini sağlar.Elektriklenmeyi önler, saça ihtiyacı olan nemi sağlar.Gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizleyerek saç derisinin hava almasına yardımcı olur.içerdiği besleyici elementler sayesinde yeni sa..
350,00TL
PREMİUM SHAMPOO1 litrelik özel ambalaj.Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygundur.Silikon, Paraben, SLES, Alkol ve Renklendirici içermez.Saçınızı ağırlaştırmayan yapısı ile nazikçe temizler saçın ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırır.9 çeşit sinerjik etkili bitki özü ile saçların doğal uzama sür..
250,00TL
PREMİUM SHAMPOO1 litrelik özel ambalaj.Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygundur.Silikon, Paraben, SLES, Alkol ve Renklendirici içermez.Saçınızı ağırlaştırmayan yapısı ile nazikçe temizler saçın ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırır.9 çeşit sinerjik etkili bitki özü ile saçların doğal uzama sür..
260,00TL
LİP CHEEK DUDAK VE YANAK RENKLENDİRİCİSoins’ten makyaj rutininizi sarsacak, kalıcılığı uzun, ağırlık yapmayan ilk dudak ve yanak renklendiricisi; 8 saat süren kalıcılığı, konforlu formülü "bulaşmayan" bitişi ile uygulama sonrasında saniyeler içinde dudağınız ve yanağınız ile bütünleşen bir renk..
280,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)