Menu
Sepetiniz

EFSANE SETLER

Bu kategoride Özge Özel'in bakım setlerinde indirimli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Soins BB Krem 30 spfSoins BB Krem, güneş koruyucu içerir. Nemlendirici ve renk eşitleyici özelliği sayesinde makyaj bazı olarak kullanılabilir. Fondötenin kapatıcılığını arttırır.İçerisinde bulunan Hindistan Cevizi Yağı, cildinize doğal bakım yaparak hoş bir koku verir.İki farklı renk seçe..
415,00TL
Yüz Temizleme JeliSağlıklı hücre yenilenmesini desteklerken cildi derinlemesine temizler. İyileştirici ve nemlendirici etkisi bulunur. Cildi ve makyajı derinlemesine temizler.250 mlFace TonikGözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizlerken gözenek görünümünü hafifletir. Yaşlanma karşı..
420,00TL
Soins Organik Şampuan & Saç Bakım SerumuYoğunluklu olarak saç dökülmesi yaşayan, hamilelikten sonra dökülen, saç açılması erkek tipi dökülme yaşayan, saç yanma, kopma, cansızlaşma, egzama, kepeklenme, saç derisinde kaşınma ve pullanma veya yeni saç oluşumunu desteklenmesini ist..
320,00TL
Göz alıcı kaslarınızın sırrı! Kaş ve Kirpik serumu ile besle ve Kaş Waxı ile doğal taranmış, renklenmiş, gün boyu sabitlenmiş kaşlara sahip ol. . .Soins Organik Kaş& Kirpik Serumu- Türkiye’deki tek “Organik Sertifikalı” Kaş kirpik serumu.- Kaş ve kirpikleri çıkartmaya yönelik ev destekleyi..
379,00TL
PREMİUM SHAMPOO- 1 litrelik özel ambalaj.- Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygundur.- Silikon, Paraben, SLES, Alkol ve Renklendirici içermez.- Saçınızı ağırlaştırmayan yapısı ile nazikçe temizler saçın ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırır.- 9 çeşit sinerjik etkili bitki özü ile saçların doğal..
250,00TL
ORGANIC MAN ŞAMPUANSülfat, Betain, Slikon içermez.Saç derisinin ve Saç tellerinin sebum dengesini sağlar.Elektriklenmeyi önler, saça ihtiyacı olan nemi sağlar.Gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizleyerek saç derisinin hava almasına yardımcı olur.içerdiği besleyici elementler sayesinde yeni sa..
350,00TL
ORGANIC SHAMPOOTüm saç tipleri için uygundur.Sülfat, Betain, Slikon içermez.Detarjanik ağır kimyasallar içermediğinden az köpürür saçı doğal yöntemlerle temizler.Saç derisinin ve Saç tellerinin sebum dengesini sağlar.Nemlendirme etkisi sayesinde saç köklerine ihtiyacı olan nemi verir.Saç uçları..
250,00TL
PREMİUM SHAMPOO1 litrelik özel ambalaj.Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygundur.Silikon, Paraben, SLES, Alkol ve Renklendirici içermez.Saçınızı ağırlaştırmayan yapısı ile nazikçe temizler saçın ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırır.9 çeşit sinerjik etkili bitki özü ile saçların doğal uzama sür..
240,00TL
PREMİUM SHAMPOO1 litrelik özel ambalaj.Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygundur.Silikon, Paraben, SLES, Alkol ve Renklendirici içermez.Saçınızı ağırlaştırmayan yapısı ile nazikçe temizler saçın ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırır.9 çeşit sinerjik etkili bitki özü ile saçların doğal uzama sür..
260,00TL
LİP CHEEK DUDAK VE YANAK RENKLENDİRİCİSoins’ten makyaj rutininizi sarsacak, kalıcılığı uzun, ağırlık yapmayan ilk dudak ve yanak renklendiricisi; 8 saat süren kalıcılığı, konforlu formülü "bulaşmayan" bitişi ile uygulama sonrasında saniyeler içinde dudağınız ve yanağınız ile bütünleşen bir renk..
280,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)