750₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ!
Sevgi Ritüeli
Sevgi Ritüeli
Sevgi Ritüeli
Sevgi Ritüeli
Sevgi Ritüeli

Kutunun içinde neler var?

• Özel ve doğal otlar ile elde sarılmış sevgi ve mutluluk duygularını artırıcı Gül karışımlı Adaçayı Tütsüsü.

• 4 Adet konsantre ve meditasyonu kolaylaştıran Geri Akış Konisi.

• 1 Adet  romantizmi ve aşkı artıran Gül kokulu Mum (100gr) 

• 2 Adet Güney Amerika kıtasında kutsal ağaç olarak bilinen  Palo Santo Ağaç Tütsüsü.

Adaçayı Bitkisi

Ortamda bulunan enerjiyi dengelemede en çok kullanılan bitki türüdür. Ritüelleriniz sırasında ortamı arındırır ve enerji temizliği yapmanızı sağlar. Adaçayı çok hoş bir kokuya sahiptir. Zihni dinlendirir. Adaçayı yakıldığında hemen alev almaz, yavaş yavaş tüterek ortamın mis gibi kokmasını sağlar. Sakinleştirici etkisi vardır.

Düşüncelerinize odaklanmanızı ve netleşmenizi kolaylaştırır. Dikkat dağıtıcı düşünceler ve endişeler neredeyse tamamen ortadan kalkar. Etkiler yaklaşık 15 dakika içinde başlar ve bir saatin biraz altında sürer. 

Gül  

Gül, kozmetik ürünlerde çok sık kullanıldığı gibi, gül suyu, gül yağı ve tütsüler için gül yaprağı da yaygın ve etkilidir. Binlerce yıl, aşkın ve sevginin simgesi olması boşuna değil. Gül tütsüsü ile aşkı, sevgiyi kutlamış ve tutkuyu çağırmış olursunuz. 

 

Ruh halinizi moda sokacak havayı yaratmak için gül kokusunu kullanın. Gül kokusu bir  afrodizyak olarak kolaylıkla duygularınızı harekete geçirir. 

Geri Akış Konisi 

Hindistan kökenli bir tütsü türüdür. Adaptasyonu, derin iç yolculuğu, pozitif enerjiyi artırırken eski zamanlarda büyü bozduğuna inanılmıştır. Maneviyatı ve sipiritüel duyguları beslediğine, artırdığına inanılır bu nedenle ibadet yerlerinde yakıldığı bilinmektedir.  

Palo Santo

 

Güney Amerika’da Kutsal  Ağaç olarak bilinir.  Yoga meditasyon gibi çalışmalarda konsantre olmayı sağlar. Sakinleştirici ve huzur verici, bulunduğunuz ortamın havasını değiştirmek için kullanabilirsiniz. Palo Santo, 100% doğal , reçine bakımından zengin kokusu ile yüzyıllardır yerel halkın şimdi ise  bulundukları atmosferin havasını değiştirmek için ritüellerde kullanılmaktadır. Palo Santo birkaç kez yanabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR